Prekės kodas: RFID-IND-U2-H125-P
no gallery
no gallery
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
RFID reader; 10÷24V; HID; HTTP,Modbus RTU,Modbus TCP,SNMP; ABS INVEO
Prekės kodas
RFID-IND-U2-H125-P
Tiekėjo prekės aprašymas
RFID reader; 10÷24V; HID; HTTP,Modbus RTU,Modbus TCP,SNMP; ABS
Tiekėjo specifikacijos
Product code
RFID-IND-U2-H125-P
Body colour
light grey
Communications modules features
antenna
Communictions protocol
HTTP
Connection
screw
Dimensions
100x100x55.6mm
Enclosure material
ABS
Frequency
125kHz
Interface
RS485
IP rating
IP65
Kind of output
relay
Manufacturer
INVEO
Power supply
PoE
Range
80mm