Prekės kodas: 7S.12.9.024.5110
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Finder
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
72.10
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra26 vnt.
Prekės aprašymas
Finder
Automation module: safety relay; 24VDC; OUT: 2; 7S; -40÷70°C; IP20 FINDER
Prekės kodas
7S.12.9.024.5110
Tiekėjo prekės aprašymas
Automation module: safety relay; 24VDC; OUT: 2; 7S; -40÷70°C; IP20
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
7S.12.9.024.5110
Additional functions
LED status indicator
Body dimensions
22.5x86.2x100.3mm
Contacts electrical parameters
250V AC / 6A
Current rating
6A
Electrical connection
spring-loaded terminals
Electrical life
100000 cycles
Insulation voltage
250V
IP rating
IP20
Manufacturer
Manufacturer series
7S
Mechanical durability
10000000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Number of outputs
2
Operating temperature
-40...70°C
Pollution degree
2
Safety category
3
Safety outputs
NO x1
Supply voltage
24V DC