Prekės kodas: B2.5X12/BN2724
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; for metal; 2.5x12; Head: cheese head; Pozidriv; PZ1; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B2.5X12/BN2724
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for metal; 2.5x12; Head: cheese head; Pozidriv; PZ1; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B2.5X12/BN2724
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B2.5X12/BN2724
Product ID
U-1902683
BN standard
BN 2724
Cut size
PZ1
DIN standard
DIN 7500C
Hardness
450-560 HV
Head diameter
5mm
Head height
2.12mm
Kind of cut
Pozidriv
Kind of head
cheese head
Length
12mm