Prekės kodas: B3.5X14/BN84229
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-999
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
10.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Screw; 3.5x14; Head: cheese head; Torx®; TX15; hardened steel BOSSARD
Prekės kodas
B3.5X14/BN84229
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; 3.5x14; Head: cheese head; Torx®; TX15; hardened steel
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B3.5X14/BN84229
BN standard
BN 84229
Cut size
TX15
Head diameter
7mm
Head height
2.6mm
Kind of cut
Torx®
Kind of head
cheese head
Length
14mm