Prekės kodas: B5X14/BN13916
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; for metal; 5x14; Head: cheese head; Torx®; TX25; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B5X14/BN13916
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for metal; 5x14; Head: cheese head; Torx®; TX25; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B5X14/BN13916
Supplier's product code
B5X14/BN13916
Product ID
U-1903842
BN standard
BN 13916
Cut size
TX25
DIN standard
DIN 7500
Head diameter
10mm
Head height
3.95mm
Kind of cut
Torx®
Kind of head
cheese head
Length
14mm