Prekės kodas: VA-14X3X5.5N16
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 5
Kartotinis: 5
Iš viso:
2.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra60 vnt.
Prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 15.5÷17.5mm; L: 5.5mm ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Prekės kodas
VA-14X3X5.5N16
Tiekėjo prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 15.5÷17.5mm; L: 5.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
VA-14X3X5.5N16
Supplier's product code
VA-14X3X5.5N16
Product ID
U-2310957
Diameter
14mm
Gasket material
NBR caoutchouc
Length
5.5mm