Prekės kodas: VA-247X15X25N275
no gallery
no gallery
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 265÷290mm; L: 25mm ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Prekės kodas
VA-247X15X25N275
Tiekėjo prekės aprašymas
V-ring washer; NBR caoutchouc; Shaft dia: 265÷290mm; L: 25mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Brand
ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Supplier's product code
VA-247X15X25N275
Product ID
U-2310969
Diameter
247mm
Gasket material
NBR caoutchouc
Length
25mm