Sensor: current; 4.5÷5.5VDC; IC: ACS37220LEZATR-100B5; -100÷100A POLOLU
Prekės kodas: POLOLU-5292
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
15.30
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Prekės kodas
POLOLU-5292
Tiekėjo prekės aprašymas
Sensor: current; 4.5÷5.5VDC; IC: ACS37220LEZATR-100B5; -100÷100A
Tiekėjo specifikacijos
Product code
POLOLU-5292
Board dimensions
20.3x17.8mm