Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 2x2x0.5mm2; stranded; Cu; violet; 250V LAPP
Prekės kodas: BUS-CAN-2X2X0.5
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
7.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra169 m
Prekės aprašymas
Prekės kodas
BUS-CAN-2X2X0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 2x2x0.5mm2; stranded; Cu; violet; 250V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BUS-CAN-2X2X0.5
Cable application
automatics
Cable external diameter
9.6mm
Cable features
twisted pair conductors
Cable structure
2x2x0.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
UL 444
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
violet
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
UNITRONIC® BUS CAN
Manufacturer
LAPP
No. of pairs
2
Number of cores
4
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.25kV