Wire; UNITRONIC® BUS LD; 1x2x0.22mm2; stranded; Cu; violet; 250V LAPP
Prekės kodas: BUS-LD-1X2X0.22
Iš viso:
2.60
Yra1212 m
Prekės aprašymas
Prekės kodas
BUS-LD-1X2X0.22
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; UNITRONIC® BUS LD; 1x2x0.22mm2; stranded; Cu; violet; 250V
Product code
BUS-LD-1X2X0.22
Cable application
industrial applications
Cable external diameter
5.7mm
Cable structure
1x2x0.22mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core section
0.22mm<sup>2</sup>
Kind of wire
UNITRONIC® BUS LD
No. of pairs
1
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.25kV