Prekės kodas: SIF2.50-GY
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-49
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.05
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra488 m
Prekės aprašymas
Wire; SiF; 1x2.5mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; yellow-green HELU
Prekės kodas
SIF2.50-GY
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; SiF; 1x2.5mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; yellow-green
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SIF2.50-GY
Cable application
static installations
Cable external diameter
3.4mm
Cable structure
1x2.5mm<sup>2</sup>
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
5
Insulation colour
yellow-green
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
SiF
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-60...180°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.3kV