Prekės kodas: PS10MV50-103A30-PM
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-499
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.60
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 10kΩ; 150mW; SMD PIHER
Prekės kodas
PS10MV50-103A30-PM
Tiekėjo prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 10kΩ; 150mW; SMD
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PS10MV50-103A30-PM
Supplier's product code
PS10MV50-103A30-PM
Product ID
U-2193339
Body dimensions
10.3x10.9x8.5mm
Characteristics
linear
Electrical rotation angle
220°
Kind of potentiometer
single turn
Manufacturer
PIHER
Mechanical durability
10000 cycles
Mechanical rotation angle
235°
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Power
0.15W
Resistance
10kΩ
Temperature coefficient
1000ppm/°C
Terminal pitch
5x9.4mm
Type of potentiometer
mounting
Tolerance
±30%