Prekės kodas: 6SVP220M
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.55
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra29 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 220uF; 6.3VDC; SMD; OS-CON SVP; ±20%; Ø10x7.9mm PANASONIC
Prekės kodas
6SVP220M
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polymer; 220uF; 6.3VDC; SMD; OS-CON SVP; ±20%; Ø10x7.9mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
6SVP220M
Supplier's product code
6SVP220M
Product ID
U-95127
Body dimensions
Ø10x7.9mm
Capacitance
220µF
Diameter
10mm
Height
7.9mm
Impedance
25mΩ
Manufacturer
PANASONIC
Manufacturer series
OS-CON SVP
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...105°C
Operating voltage
6.3V DC
Service life
2000h
Type of capacitor
polymer
Tolerance
±20%