Prekės kodas: 0ZCJ0075AF2E
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-49
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.25
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 100A; SMD; 0ZCJ; 1206 BEL FUSE
Prekės kodas
0ZCJ0075AF2E
Tiekėjo prekės aprašymas
Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 100A; SMD; 0ZCJ; 1206
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
0ZCJ0075AF2E
Case - inch
1206
Current rating
0.75A
Manufacturer
BEL FUSE
Manufacturer series
0ZCJ
Max resistance
290mΩ
Max. voltage
16V
Maximum current
100A
Min. resistance
90mΩ
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Power
0.6W
Switched current
1.5A