Prekės kodas: 30.00M-CFPX-218
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.35
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra100 vnt.
Prekės aprašymas
Resonator: quartz; 30MHz; -40÷85°C; SMD; 2.5x2x0.6mm; 10pF IQD FREQUENCY PRODUCTS
Prekės kodas
30.00M-CFPX-218
Tiekėjo prekės aprašymas
Resonator: quartz; 30MHz; -40÷85°C; SMD; 2.5x2x0.6mm; 10pF
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
30.00M-CFPX-218
Body dimensions
2.5x2x0.6mm
Capacitance
10pF
Frequency
30MHz
Frequency stability
±20ppm
Manufacturer
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C
Resonator tolerance
±20ppm