Prekės kodas: BAS40-06W.115
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.15
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2913 vnt.
Prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOT323; SMD; 40V; 0.12A; reel,tape NEXPERIA
Prekės kodas
BAS40-06W.115
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOT323; SMD; 40V; 0.12A; reel,tape
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BAS40-06W.115
Brand
NEXPERIA
Supplier's product code
BAS40-06W.115
Product ID
U-1900588
Case
SOT323
Kind of package
tape
Load current
0.12A
Manufacturer
NEXPERIA
Max. forward impulse current
0.2A
Max. forward voltage
1V
Max. off-state voltage
40V