Prekės kodas: BAS70-04LT1G
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.15
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOT23; SMD; 70V; 70mA; reel,tape; 225mW ONSEMI
Prekės kodas
BAS70-04LT1G
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOT23; SMD; 70V; 70mA; reel,tape; 225mW
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BAS70-04LT1G
Supplier's product code
BAS70-04LT1G
Product ID
U-127384
Capacitance
2pF
Case
SOT23
Kind of package
tape
Leakage current
10µA
Load current
70mA
Manufacturer
ONSEMI
Max. forward impulse current
0.1A
Max. forward voltage
1V
Max. off-state voltage
70V
Mounting
SMD
Power dissipation
0.225W