Prekės kodas: BAS70KFILM
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.25
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1547 vnt.
Prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOD523; SMD; 70V; 70mA; reel,tape STMicroelectronics
Prekės kodas
BAS70KFILM
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Schottky switching; SOD523; SMD; 70V; 70mA; reel,tape
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BAS70KFILM
Supplier's product code
BAS70KFILM
Product ID
U-127413
Case
SOD523
Kind of package
tape
Load current
70mA
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. forward impulse current
1A
Max. forward voltage
1V
Max. off-state voltage
70V