Prekės kodas: MCR25DG-LF
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra462 vnt.
Prekės aprašymas
Thyristor; 400V; Ifmax: 25A; Igt: 12mA; TO220AB; THT; tube; Ifsm: 300A LITTELFUSE
Prekės kodas
MCR25DG-LF
Tiekėjo prekės aprašymas
Thyristor; 400V; Ifmax: 25A; Igt: 12mA; TO220AB; THT; tube; Ifsm: 300A
Tiekėjo specifikacijos
Brand
LITTELFUSE
Supplier's product code
MCR25DG-LF
Product ID
U-2311911
Case
TO220AB
Features of semiconductor devices
glass passivated
Gate current
12mA
Kind of package
tube
Manufacturer
LITTELFUSE
Max. forward impulse current
0.3kA
Max. load current
25A
Max. off-state voltage
0.4kV