Prekės kodas: B72580T0400K062
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
1.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1012 vnt.
Prekės aprašymas
Varistor: multilayer; SMD; 1812; 40VAC; 56VDC; 4.8J; 500A; 110V; 15mW TDK
Prekės kodas
B72580T0400K062
Tiekėjo prekės aprašymas
Varistor: multilayer; SMD; 1812; 40VAC; 56VDC; 4.8J; 500A; 110V; 15mW
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B72580T0400K062
Case - inch
1812
Energy 2 ms
4.8J
Manufacturer
TDK
Max. operating voltage
40V AC
Mounting
SMD
Power
15mW
Type of varistor
multilayer
Varistor max current 8/20µs
500A
Varistor voltage
110V