Prekės kodas: BZB784-C12.115
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.15
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra420 vnt.
Prekės aprašymas
Diode: Zener; 0.35W; 12V; SMD; reel,tape; SOT323; Ifmax: 200mA NEXPERIA
Prekės kodas
BZB784-C12.115
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Zener; 0.35W; 12V; SMD; reel,tape; SOT323; Ifmax: 200mA
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BZB784-C12.115
Case
SOT323
Kind of package
tape
Manufacturer
NEXPERIA
Max. forward voltage
0.9V
Max. load current
0.2A
Mounting
SMD
Power dissipation
0.35W
Semiconductor structure
common anode
Type of diode
Zener
Tolerance
±5%
Zener voltage
12V