SOLID STATE CONTACTOR, 3P, 30A/73-660VAC
Prekės kodas: RGC3P60CM30GEN
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
YraYra
Prekės aprašymas
Prekės kodas
RGC3P60CM30GEN
Tiekėjo prekės aprašymas
SOLID STATE CONTACTOR, 3P, 30A/73-660VAC; Load Current:30A; Operating Voltage Max:660VAC; Control Voltage Max:32VDC; Switching Mode:Proportional Output; Contactor Mounting:DIN Rail; Contactor Terminal 48AM8942