Prekės kodas: AB6-230AC
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
77.70
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra16 vnt.
Prekės aprašymas
Signaller: sound; bell; 230VAC; 100dB; AB6; IP44; grey; Ø150x64mm MOFLASH SIGNALLING
Prekės kodas
AB6-230AC
Tiekėjo prekės aprašymas
Signaller: sound; bell; 230VAC; 100dB; AB6; IP44; grey; Ø150x64mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
AB6-230AC
Brand
MOFLASH SIGNALLING
Supplier's product code
AB6-230AC
Product ID
U-103529
Body dimensions
Ø150x64mm
Body material
aluminium
Colour
grey
Current consumption
30mA
IP rating
IP44
Manufacturer
MOFLASH SIGNALLING
Manufacturer series
AB6
Operating temperature
-20...45°C
Signalling method
bell
Sound level
100dB
Supply voltage
230V AC