Prekės kodas: LIFY-1.50MM2-GE
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.50
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra104 m
Prekės aprašymas
Wire; LifY; 1x1.5mm2; stranded; Cu; PVC; yellow; 450V,750V; -15÷80°C HELU
Prekės kodas
LIFY-1.50MM2-GE
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; LifY; 1x1.5mm2; stranded; Cu; PVC; yellow; 450V,750V; -15÷80°C
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
LIFY-1.50MM2-GE
Cable external diameter
3.5mm
Cable structure
1x1.5mm<sup>2</sup>
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
6
Insulation colour
yellow
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LifY
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-15...80°C
Rated voltage
750V