Prekės kodas: SP1.0-50X200X1
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
6.85
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra20 vnt.
Prekės aprašymas
Tape: heat transfer; W: 50mm; L: 0.2m; Thk: 1mm; 1W/mK; silicone IPT
Prekės kodas
SP1.0-50X200X1
Tiekėjo prekės aprašymas
Tape: heat transfer; W: 50mm; L: 0.2m; Thk: 1mm; 1W/mK; silicone
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SP1.0-50X200X1
Dielectric strength
6kV/mm
Length
0.2m
Manufacturer
IPT
Operating temperature
-40...200°C
Shore hardness
60±5
Tape application
facilitates heat transfer
Tape material
silicone
Thermal conductivity
1W/mK
Thickness
1mm
Type of tape
heat transfer
Width
50mm