Prekės kodas: MBRF30H100CTG
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 15Ax2; TO220FP; Ufmax: 0.93V ONSEMI
Prekės kodas
MBRF30H100CTG
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 15Ax2; TO220FP; Ufmax: 0.93V
Tiekėjo specifikacijos
Case
TO220FP
Kind of package
tube
Load current
15A x2
Manufacturer
ONSEMI
Max. forward impulse current
250A
Max. forward voltage
0.93V
Max. load current
30A
Max. off-state voltage
0.1kV