Prekės kodas: B72210S0461K101
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Varistor: metal-oxide; THT; 460VAC; 615VDC; 750V; 2500A; Ø12x6.3mm TDK
Prekės kodas
B72210S0461K101
Tiekėjo prekės aprašymas
Varistor: metal-oxide; THT; 460VAC; 615VDC; 750V; 2500A; Ø12x6.3mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B72210S0461K101
Body dimensions
Ø12x6.3mm
Diameter
12mm
Energy 2 ms
50J
Height
6.3mm
Manufacturer
TDK
Max. operating voltage
460V AC
Mounting
THT
Operating temperature
-40...105°C
Terminal pitch
7.5mm
Type of varistor
metal-oxide
Varistor max current 8/20µs
2.5kA
Varistor voltage
750V