Prekės kodas: SKT300/12E
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
240.45
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 550A; 300A; Igt: 200mA; TO118,TO209AD SEMIKRON DANFOSS
Prekės kodas
SKT300/12E
Tiekėjo prekės aprašymas
Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 550A; 300A; Igt: 200mA; TO118,TO209AD
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SKT300/12E
Supplier's product code
SKT300/12E
Product ID
U-3089402
Case
TO118
Fastening thread
M24x1,5
Gate current
200mA
Kind of package
bulk
Load current
300A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Manufacturer series
SKT300
Max. forward impulse current
11kA
Max. load current
550A
Max. off-state voltage
1.2kV