Prekės kodas: APT60M60JFLL
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module; single transistor; 600V; 70A; ISOTOP; screw; Idm: 280A; 694W MICROCHIP TECHNOLOGY
Prekės kodas
APT60M60JFLL
Tiekėjo prekės aprašymas
Module; single transistor; 600V; 70A; ISOTOP; screw; Idm: 280A; 694W
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
APT60M60JFLL
Supplier's product code
APT60M60JFLL
Product ID
U-1911711
Case
ISOTOP
Drain current
70A
Drain-source voltage
600V
Electrical mounting
screw
Gate-source voltage
±30V
Kind of channel
enhancement
Kind of package
tube
Manufacturer
MICROCHIP TECHNOLOGY
Mechanical mounting
screw
On-state resistance
60mΩ
Polarisation
unipolar
Power dissipation
694W
Pulsed drain current
280A