Prekės kodas: T435-800H
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Triac; 800V; 4A; IPAK; Igt: 35mA; Ifsm: 31A STMicroelectronics
Prekės kodas
T435-800H
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 800V; 4A; IPAK; Igt: 35mA; Ifsm: 31A
Tiekėjo specifikacijos
Product code
T435-800H
Supplier's product code
T435-800H
Product ID
U-3845608
Case
IPAK
Gate current
35mA
Kind of package
tube
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. forward impulse current
31A
Max. load current
4A
Max. off-state voltage
0.8kV