Prekės kodas: BT134W-600.115
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.80
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra205 vnt.
Prekės aprašymas
Triac; 600V; 1A; SOT223; Igt: 35/70mA; Ifsm: 10A; 4Q; sensitive gate WeEn Semiconductors
Prekės kodas
BT134W-600.115
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 600V; 1A; SOT223; Igt: 35/70mA; Ifsm: 10A; 4Q; sensitive gate
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BT134W-600.115
Supplier's product code
BT134W-600.115
Product ID
U-133577
Case
SOT223
Features of semiconductor devices
sensitive gate
Gate current
35/70mA
Kind of package
tape
Manufacturer
WeEn Semiconductors
Max. forward impulse current
10A
Max. load current
1A
Max. off-state voltage
0.6kV