Prekės kodas: BTA204S-600D.118
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Triac; 600V; 4A; DPAK; Igt: 5mA; Ifsm: 25A; 3Q,Hi-Com; sensitive gate WeEn Semiconductors
Prekės kodas
BTA204S-600D.118
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 600V; 4A; DPAK; Igt: 5mA; Ifsm: 25A; 3Q,Hi-Com; sensitive gate
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Case
DPAK
Features of semiconductor devices
sensitive gate
Gate current
5mA
Kind of package
tape
Manufacturer
WeEn Semiconductors
Max. forward impulse current
25A
Max. load current
4A
Max. off-state voltage
0.6kV