Prekės kodas: BTB16-700BWRG
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.60
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra184 vnt.
Prekės aprašymas
Triac; 700V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™ STMicroelectronics
Prekės kodas
BTB16-700BWRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Triac; 700V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BTB16-700BWRG
Case
TO220AB
Gate current
50mA
Kind of package
tube
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. load current
16A
Max. off-state voltage
700V