Prekės kodas: 1.5KE160A-CDI
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 5
Kartotinis: 5
Iš viso:
1.00
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3665 vnt.
Prekės aprašymas
Diode: TVS; 1.5kW; 152V; 6.9A; unidirectional; DO201AD; Ammo Pack CDIL
Prekės kodas
1.5KE160A-CDI
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: TVS; 1.5kW; 152V; 6.9A; unidirectional; DO201AD; Ammo Pack
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
1.5KE160A-CDI
Supplier's product code
1.5KE160A-CDI
Product ID
U-2208137
Breakdown voltage
152V
Case
DO201AD
Kind of package
Ammo Pack
Leakage current
1µA
Manufacturer
CDIL
Max. forward impulse current
6.9A
Max. off-state voltage
136V
Mounting
THT
Peak pulse power dissipation
1.5kW