Prekės kodas: PBSD-20KLA-US
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Power LED; UV-S; 60°; 1000mA; 20W; λd: 365÷370nm; 6.4÷8.4VDC; SMD ProLight Opto
Prekės kodas
PBSD-20KLA-US
Tiekėjo prekės aprašymas
Power LED; UV-S; 60°; 1000mA; 20W; λd: 365÷370nm; 6.4÷8.4VDC; SMD
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Brand
ProLight Opto
Supplier's product code
PBSD-20KLA-US
Product ID
U-2403178
Dimensions
7x7x4.5mm
Front
convex
LED colour
UV-S
LED current
1A
LED lens
transparent
LED version
EMITER
Manufacturer
ProLight Opto
Manufacturer series
ProEngine
Maximum power
20W
Mounting
SMD
Operating temperature
-40...85°C