Prekės kodas: BFC233920683
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.95
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Capacitor: polypropylene; X2; 68nF; 630VDC; 310VAC; THT; ±20%; 7.5mm VISHAY
Prekės kodas
BFC233920683
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: polypropylene; X2; 68nF; 630VDC; 310VAC; THT; ±20%; 7.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BFC233920683
Supplier's product code
BFC233920683
Product ID
U-129810
Body dimensions
10x6x11.5mm
Capacitance
68nF
Kind of capacitor
X2
Manufacturer
VISHAY
Mounting
THT
Operating voltage
630V DC
Terminal pitch
7.5mm
Type of capacitor
polypropylene
Tolerance
±20%