Prekės kodas: ABM3B-32.000MHZ-B2-T
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
MICROPROCESSOR CRYSTAL 32MHZ
Prekės kodas
ABM3B-32.000MHZ-B2-T
Tiekėjo prekės aprašymas
MICROPROCESSOR CRYSTAL 32MHZ; Frequency:32MHz; Frequency Tolerance:┬▒ 50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Stability:┬▒ 50ppm; Operating Temperature Range:-20┬░C to +70┬░C; Crystal Mounting Type:SMD; No. of Pins:4; SVHC:N